Par šo blogu


Šajā blogā nolēmu dažreiz dalīties ar pārdomām un dažādu situāciju redzējumiem, kā arī vienkārši veikt pašizpausmi rakstot. Ļoti reti publicēšu dzeju, bet visbiežāk būs raksti vai komentāri par politiku, ekonomiku un tiesībām, kas mani saista un man patīk. Mērķis ir dalīties ar domām un censties atrast pēc iespējas adekvātāku novērtējumu tam, kas notiek visapkārt. Šim blogam var sekot arī Twitter https://twitter.com/sarkanakmens

Šis blogs nav komerciāls projekts. Šeit rakstītais ir individuāls viedoklis, kam nav nekādu politisku vai sociālu mērķu.

Par to kā var ar mani sazināties. Meklējot blogā kontaktinformāciju, tas nav iespējams, savukārt, ja kādam ir vēlme to darīt, tad vienīgais variants ir rakstīt komentāru, norādot e-pasta adresi, uz kuru es ar 99% varbūtību tik un tā neatbildēšu.

Komentāru politika šajā blogā. Jebkuram viedoklim ir tiesības dzīvot un nekad netiek dzēsti komentāri, ja tie ir pēc būtības. Vienīgie gadījumi, kad kāds komentārs var tikt izdzēsts, kad tiek pārkāpts Krimināllikums vai Latvijas administratīvo pārkāpumu kodekss, vai arī komentārs ir rupjš un aizskarošs. Jāatceras, ka kaut ko komentējot, mēs apspriežam noteikto bloga ieraksta tēmu, nevis blogera personību.

Advertisements

10 responses to “Par šo blogu

    • Mani ir saukuši dažādi, bet vienmēr labā nozīmē. Uzskatu, ka pareizais jautājums ir nevis kā tevi sauc, jo saukt var dažādi, bet vienmēr būtu jācenšas uzdot cilvekiem jautājumu: kas tu esi? Jo mūsdienu pasaulē bieži cilvēki izdara kļūdu mēģinot cilvēkos meklēt atbildes uz saviem jautājumiem, bet patiesībā uz katru cilvēku jāskatās kā uz kaut ko unikālu nevis atbilžu grāmatu! 🙂

      Publicējis 1 person

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.