Darbības kas jāveic pirms stāšanās dzimattiecībās


Grūti ir paiet garām ziņai par apsūdzībām, ka Kristaps Porziņģis ir iespējams veicis kādas prettiesiskas darbības saistībā ar stāšanos dzimattiecībās ar sievieti. Neiedziļinoties tajā stāstā, lai visus apstākļus noskaidro policija, man radās pārdomas, kā no šādām situācijām vispār varētu izvairīties. Nav noslēpums, ka ASV un citās valstīs šāda veida publiskas apsūdzības kļūst samērā biežās un daudzos gadījumos šādas apsūdzības neapstiprinās. Tāpēc nedaudz humora no manas puses,  a kas īsti būtu jādara, pie tam tas attiecas uz abiem dzumumiem, jo arī sievietes tiek apsūdzētas par to, lai izvairīties no iespējamām apsūdzībām.

1. Ja pāris ir pieņēmis lēmumu stāties dzimattiecībās vienam ar otru, noteikti būtu vērts noslēgt rakstveida vienošanos, lai apliecinātu abu pušu gribas izpausmi. Tāpēc abiem jādodas pie notāra, kurš apliecinās abu pušu paraksttiesības, personu identitāti un visu pareizi iegramatos.

2. Pēc tam var doties uz izvēlēto, ne publisku vietu, lai stātos abiem diviem dzimumattiecībās, bet pa ceļam vēlams paņemt līdzi zvērinātu tiesu izpildītāju, kuram ir tiesības fiksēt faktu. Līdz ar to viņš varēs fiksēt, ka dzimumakts notika pēc abpusējas piekrišanas. Protams, viņam nāksies būt klāt visa procesa laikā.

3. Kad esat atbraukuši uz izvēlēto vietu kopā ar zverinātu tiesas izpildītāju, iededziet sveces, izkaistiet rožu lapiņas, ieslēdziet klusu romantisku mūziku, nosēdiniet zverinātu tiesas izpildītāju labā un ērtā vietā, lai viņām būtu iespējams vērot procesu un detalizēti visu fiksēt.

4. Kad ir izdarīts viss iepriekšminētais, ieteicams pieaicināt vēl divus neatkarīgus lieciniekus, vēlams dažāda dzimuma, jo iespējams turpmāk radīsies kaut kādas domstarpības par fiskētā fakta interpretāciju, ko būs fiksējis zverināts tiesu izpildītājs.

5. Kad ir noformēta rakstveida abpusēja piekrišana un pieaicinātas visas vajadzīgās personas, nepieciešams noformēt rakstveida aktu par atkārtotu piekrišanas izteikšanu pirms paša procesa uzsākšanas, jo katra no pusēm var taču zaudēt interesi un velmi stāties dzimumattiecībās, jo iespējams mūzika nebūs laba vai rožu lapiņas savītušas.

6. Uzreiz pēc dzimumakta, zvērināts tiesu izpildītājs fiksē visu notikušo, puses paraksta vēl vienu aktu par to, ka nevienai no pusēm nav nekāda veida pretenzijas, liecini rakstveidā apraksta redzēto.

Lūk, izpildot visus šos soļus, jums nekad neradīsies tāda veida situācijas, kādas pēdējo laiku aizvien biežāk rodas dažādām slavenībām.

5 responses to “Darbības kas jāveic pirms stāšanās dzimattiecībās

 1. Pāris vārdu bez humora. Izskatās, ka rakstā skartā
  problēma mūsdienu pasaulē nopietni netiek risināta…
  Vienmēr tā nebija. Cik zinu no literatūras un manu
  vecāku (ārstu) liecībām, pirms kara iesniegums par
  izvarošanu tika izskatīts tikai tad, ja runa bija par
  pārliecinošu VARDARBĪBU ar nopietniem miesas
  bojājumiem u. tml. …

  Publicējis 1 person

  • Paldies par komentāru. Lai atbildētu gari, tas ir vesela posta vai pat divu postu tēma, kur vajadzētu pievērsties tiesu praksei un arī kriminalistikai. Izvarošana vispār ir ļoti subjektīva lieta, jo piedraudot upurim ar nazi, dzimumakts var būt bez miesas bojājumiem, savukārt karsta un kaislīga seksa laikā var būt gan zilumi, gan skrāpējumi, gan sitieni, piemēram, ar pletni. Izvarošana ir tajā gadījumā, kad sieviete nevēlas seksu un tas ir tikai un vienīgi subjektīvs personas viedoklis, līdz ar to arī noziedzīga nodarījuma pazīmes var atšķirties. Latvijā ar šo cik necik ir kārtībā un policija cenšās noskaidrot lietas apstākļus, citās valstīs ar šo ir bēdīgāk.

   Patīk

 2. Atpakaļ ziņojums: Ierakstu izlase 2019-07 1.daļa – Stacija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.