Bloga rakstīšana


silent_nature

Bloga rakstīšana ir kā svaiga gaisa malks pilsētas piedūmotās ielās. Tā traucās pāri ikdienas rūpēm un skriešanai. Katrs izlasītais raksts vai uzrakstītais teksts paver durvis pavisam citā, labākā un interesantākā pasaulē. Pēc sevis zinu, ka rakstot blogu, pēc katra uzrakstītā raksta, rodas lielāka velme rakstīt nākamo un tad vēl vienu un tā bez apstājas. Jebkurš, pat visnenozīmīgākais bloga ieraksts ir māklas darbs, ja vien tajā tiek ietveras domas un emocijas, izpausme un virziens. Ik pa laikam katram blogerim uznāk velme analizēt pašu bloga rakstīšanas procesu, lai atbildētu tikai un vienīgi uz vienu jautājumu, kāpēc es to daru. Ļoti interesanti ir uzdot sev šo jautājumu regulāri, jo atbildes katru reizi mainīsies, vienu dienu tā ir velme dalīties ar pasauli savās pārdomās, otru dienu tā ir velme informēt bloga lasītājus par kaut ko jaunu, bet trešo dienu tā ir mierīga sēdēšana vakarā pie tējas. Jebkurā gadījumā tas ir svarīgi un ir jāraksta, lai pēc mums nepaliktu tikai vējš, bet kaut kas vairāk.

3 responses to “Bloga rakstīšana

  1. Pirmsākumos, es sāku rakstīt aiz neko darīt – sēdēju bērna kopšanas atvaļinājumā un garlaikojos. Tad es sāku gatavot arī ēst. Iepatikās bakstīties.
    Pēdējās izmaiņas man deva pašai gandarījumu, ka varēju pati atrast, iztulkot, izmainīt, saprast kā sataisīt, lai ir tā kā man gribās, nevis kāds cits vada otrā galā ir izdomājis, ka man vajag. Patiešām kaifoju lasot tutorials, meklējot atbildes utt.
    Un pavisam droši varu teikt, ka blogs ir devis arī manai radošajai attīstībai. Ja paskatās majassirds.lv pirmsākumu bildes un kādas tās ir pēdējā gada laikā un tagad Virtuvē – progress ir acīmredzams.
    Šķiet, ka tieši process ir tas,kas sniedz lielāko prieku.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.