Vakara pārdomas pie tējas tases


Pēdējā laikā ir sakrājušās daudz tēmas, par kurām varētu uzrakstīt, ir pieņemts jauns budžets, iespējams nākamgad daļa no valsts iedzīvotājiem aizbrauks labākas dzīves meklējumos, tuvojās ziema, ir iznākušas daudz tiešām interesantas grāmatas un raksti utt. Tomēr rakstīt par visu iepriekšminēto būtu atkārtot kāda jau teiktos vārdus vai atainot kāda jau izdomātās domas.

Augusta beigās, kad laukā bija +25 grādi un dienā saule spīdēja krietni spožāk, es apsēdos un uzrakstīju pārskatu par vasaras periodā paveikto saistībā ar blogu. Toreiz tika izvirzīti mērķi par rakstu tematiku un tika apskatīta Latvijas blogu pasaule kopumā. Par mērķiem rakstot, jāatzīst, ka tie tika izpildīti daļēji, jo raksti par jurisprudenci tiešām bija, piemēram, par tribunālu jūras tiesībā, tomēr izpalika raksti par laulības līgumu, kas nav aizmirsts un kadreiz nākotnē tiks pabeigts. Apskatot bloga pasauli, var secināt, ka lielas pārmaiņas to saturā  nav, atradu dažu tiešām interesantus blogus, konstatēju, ka daži blogeri ir iepauzējuši ar rakstīšanu un patīkami, ka rudenī aktivizējās blogi par grāmatu tematiku.

Kādi gan ir plāni uz ziemu? Noteikti tiks ievietoti daudz raksti par jūras tribunālu, jo referāts ir garš un tēma pašlaik nav līdz galam atklāta. Joprojām centīšos nerakstīt par politiku, kaut arī reizēm tas būs jādara, diemžēl pilnībā atklāt emocijas un pārdomas par Latvijā notiekošo liedz daži Krimināllikuma panti. Noteikti piesēdīšos kādu vakaru, lai uzrakstītu dzejoli, ar mērķi dažādot ieliktos rakstus, kuros dominē teksts un reizēm kāda bilde. Būs raksti, kuros tiks apskatīti slavenu cilvēku citāti, jo šis virziens man šķiet ļoti simpātisks, pirmkārt raksti var būt pietiekami īsi, otrkārt raksta saturs kļūst bagātīgāks. Padomā ir uzrakstīt pāris rakstus par vēsturi, jo manā rīcībā ir interesanta literatūra, kuru lasot, rodas pārdomas.

Pagaidām novēlēšu visiem patīkamas brīvdienas un nākamie raksti būs tuvākajā laikā vēl šajā kalendārajā rudenī.

Un vēl viena lieto, ko neesmu darījis. Vēlos pateikties visiem bloga lasītājiem un komentētājiem, paldies!

2 responses to “Vakara pārdomas pie tējas tases

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.