Dzīve tumsas valstībā


tumšā pasaule

Vasara ar gaišām dienām un saulaino laiku pamazām aiziet prom, lai varētu sākties jauns gadalaiks – rudens. No otras puses skatoties, ar katru dienu gaisma tiek uzvarēta nebeidzamā kaujā ar tumsu, kas nozīmē, ka melnai un pelēkais sāk ņemt aiz vien lielāku virsroku. Iestājās tumsas valstība.

Tumsas valstībā nav vietas saules nebeidzamajiem un svelmainajiem stariem, tumsas valstībā nav vietas bezbēdīgai vasaras dzīvei. Tomēr nevar teikt, ka tumsai nav sava spožuma. Mirgojošie pilsētas lukturi veido garas un izliektas līnijas, apgaismojot pelēko asfaltu, uz kura krājas drēgnais rudens mitrums. Tumsas valstībā arī ir savi prieki, vakars saplūst ar nakti un nakts pagarina tumšo rītu, un līdz ar to ir iespējams ilgāku laiku pavadīt mājas pie logi ar krūzi, kurā ir ielieta ar pienu atšķaidīta melnā tēja, un nodoties garām un plašām pārdomām par pasauli, kultūru, mūziku un jebkuru citu lietu, par ko vasaras gaismā nebūtu laika padomāt.

Ar prieku var teikt, mēs pamazām ieejam tumsas valstībā, kas, kā noslēpumaina bagātību lāde, pavērs mums jaunas iespējas un dos jaunus izaicinājumus virzīties uz priekšu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.