Jauns gads jauns sākums


Kad pulkstenis noskaitīja 24:00 un pēc sekundes ietājās jauns kalendārais gads, radās sajūta, ka šis gads būs ļoti pozitīvs un gaišs. Iespējams tādu sajūtu radija svētku atmosfēra vai noskaņa, tomēr pārliecība ar laiku nezuda un mani tas priecē. Arī šajā blogā domāju turpināt rakstīt par lietām, kas man šķiet interesantas vai svarīgas, jo tikai rakstot var meklēt sevi un beigu beigās izdarīt secinājumus par sevi.

Kaut arī manam blogam nav milzīgs lasītāju daudzums, jo nerakstu par seksu, sieviešu aksesuāriem, narkotiskām lietām, vai sentimentālām muļķībām, raudot par visu uz pasaules un šausminoties par notiekošām bezjēdzībām, tomēr prieks censties priekš tiem cilvēkiem, kuri lasa un komentē manu blogu, censties, lai mans viedoklis būtu par pamatu pārdomām.

Plāns ir sekojošs: turpināt iesāktās tēmas un ar laiku nomainīt bloga struktūru sadalot to sīkāk pa tēmām. Jāsāk būs meklēt iedvesmu iepazīstot kaut ko jaunu, kā arī pamazām atteikties no tēmām, kas tiek aplūkotas mēdijos, jo nav jēgas no jauna izgudrot divriteni.

 

Visiem novēlot veiksmi savos meklējumos

Sarkanakmens

5 responses to “Jauns gads jauns sākums

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.