Plūstot laikam uz priekšu (vasara)


Atskatoties uz 2012. gada, nu jau gandrīz aizritējušu, vasaru pagātnes ceļā, noteikti varam secinām, ka viss pamazām mainās uz priekšu un nekas nav tā, kā bija 3 mēnešus atpakaļ. Šoreiz nevēlos rakstīt secīgi un loģiski, bet gan dalīties ar emocijām un pārdomām.

Svarīgs sporta notikums, kurš nevarēja paiet nepamanīts, bija aizvadītās Londonas olimpiskās spēles, kuras jau bija 30. mūsdienu vēsturē. Liels prieks, ka Latvija atkal ieguva zelta medaļu, kas noteikti iepreicināja tūkstošus un arī mani. Secinājums, ka mūsu mazā valsts var visu, ja tik vēlās un cītīgi strāda priekš rezultāta.

Zīmīgs notikums, kā jau katru vasaru bija Rīgas svētki, kas atšķīrās šoreiz ar daudz lielāku koncertu un uzvedumu skaitu nekā citus gadus, nedaudz atgādinot Rīgas 800 gades svinības.

Šī vasara noteikti atšķīrās ar vēso laiku un mākoņiem, kas aizklāja zilās debesis padarot apkārtni drūmu un skumīgu.

Lai aprakstītu plūstošo laiku, iepriekšminētie notikumi parāda, ka vasaru varam dalīt līdz un pēc kāda notikuma, tik pat labi kāds to sadala posmos līdz un pēc Jāņiem vai Jaunajam vilnim un kāds to dalīs līdz un pēc saviem lokāliem notikumiem. Noteikti apsēžoties pie tases tējas svētdienas rītā un analaizējot trīs aizvadītos mēnešus var secināt, ka vasaras laikā pilnībā izmainījusies dzīve, bet izmaiņas netika pamanītas ikdienas steigā un rutīnā, kad mazsvarīgas lietas kļūst svarīgas, bet būtiskas lietas pazūd no dzīves, dēļ laika trūkuma.

Sēžot un pārlasot iepriekšējās rinadas, rodas sajūta, ka vasara pagāja interesanti un piepildīta ar dažādiem notikumiem, tomēr nepamet sajūta, ka viss pagāja nemanot bez kopainas un neesot nekādiem notikumiem tajā pašā laika posmā, iespējams, nekas nemaz nebūtu mainījies. Protams, to neviens nekad neuzzinās, līdz ar to, ir labi tā kā ir pašlaik.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.