100% neizdevīgi ieguldījumi


Pēc lasītājas lūguma nolēmu izveidot arī visneizdevīgākās vietas, kur varētu investēt naudu, ja nu gadījumā kādam noder, piemēram, ja nav kur likt lieko naudu.

1. Bērni. Slinkta investīcija, jo pastāv liels risks un maz iespēja, ka nākotnē tas nesīs peļņu, jo labākajā gadījumā tie būs cilvēki, kas nosūtīs tevi uz veco ļaužu pansionātu.

2.  Mongoļu valoda. Investēt mongoļu valodas kursos noteiktei neatmaksāsies tuvākos 1000 gadus, jo nekāda strauja Mongolijas attīstība netiek sagaidīta iepriekšminētajā laika posmā.

3.  Latvijas cukura industrijā. Vienkārši tādas vairs nav tāpat, kā vieglās , smagās un cita veida rūpniecības, kas veidoja veselas industrijas.

4. Sievietes. Vēl riskanatāks ieguldījums nekā bērni, jo ne tikai neaizvedīs uz veco ļaužu pansionātu, bet noindēs, lai dabūtu laulībā uzkrāto naudu.

5. Sīrija, Irāna, Iraka, Lībija, Jordānija, Bahreina. Bez komentāriem.

6. Sponsorēšana un likmēs uz Latvijas izlasi hokejā, futbolā un citos sporta veidos, kuros piedalās Latvijas izlase starptautiskajā līmenī.

7. Neieguldīt līdzekļu lietās, kas liekas ātras peļņas gūšanas iespējas.

Tāds bija mans piedāvājums, kur tiešām nevajadzētu investēt nedz naudu, nedz laiku, ja kādam ir kas pievienojams sarakstam, tad droši gaidu Jūsu komentārus.

One response to “100% neizdevīgi ieguldījumi

  1. Vīrieši – jo neskatoties uz to, ka viņus aprūpē, mazgā un gludini viņu – sliktākajā gadījumā zeķes, labakajā uzvalku , viņi jebkurā brīdī var aiziet uz neatgriešanos pie citas, kurai būs lielākas krūtis, mazāks celulīts, kura viņus “novērtē” (aha, pirmo pus gadu).

    Nu vēl jā trāpās totāls sliņķis, Tu viņu materiāli atbaslti, baro, atrodi darbu, a viņš neiet tāpat strādāt, jo ir jaukāk gulēt uz dīvāna un kasīt olas. Un, ja viņos neiguldi Tu, tad viņos iegulda tie, kuri jau pašā sākumā ir izvēlējušies tērēt naudu uz pirmo punktu! 😛

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.