Game of Thrones (Cīņa par troni)


Kaut kad nesen pārskatīju imdb.com mājas lapas seriālu top 10 un atradu interesantu seriālu, kuram nevarēju paiet garām. Tad izdomāju, ka jānoskatās viena sērija. Pēc pirmās sērijas sapratu, ka seriāls patīk un tā sērija aiz sērijas tika divos vakaros noskatīta pirmā sezona, kura sastāvēja no 10 epizodēm.

Mani ieinteresēja fakts, ka šis darbs tika novērtēts ar 9.4 punktiem, kas ir visnotaļ augsts vērtējums, kas liecina gan par ietvertajām seriālā problēmām, gan par aktieru kvalitatīvu spēli. Noskatoties radās ļoti pozitīvs iespaids.

Žanrs – fantastika, kuras sižets izstrādāts klasiskā fantasy stilā ar pūķiem, tumšiem spēkiem, un cilvēku savstarpējām attiecībām, kad tās tiek izmantotas savu ambīciju un varas kāres apmierināšanai. Par pamatu tika ņemti viduslaiku un dažādas leģendas, kuras ietvertas grāmatās pēc kurām uzņemts seriāls. Grāmatas neesmu lasījis tāpēc nevaru pateikt, cik seriāls ir tuvu grāmatām.

Pašlaik iznaca otrās sezonas 2. epizode, kuru var skatīties vai nu lejuplādējot no torrenta (lostfilm) vai oficiālajā seriāla mājas lapā.

2 responses to “Game of Thrones (Cīņa par troni)

  1. heh, arī esi “iekritis” 🙂 viens vareni labs seriāls, vai ne? 🙂 pirmo sezonu vienā vakarā-naktī noskatījos un biju ārkārtīgi patīkami pārsteigta, jo parasti seriālus nemēdzu skatīties, bet šis…. uhh

    Patīk

    • Jā, man arī līdzīgi, kaut kā parasti neveltu laiku seriāla skatīšanai, bet šoreiz ir izņēmums. Man patīk, ka tur ļoti labi attainoti viduslaiki, kaut arī žanrs ir fantasy, tomēr par pamatu tika ņemti bruņinieku sabiedrības iekārta ar vasaļiem un senioriem. No 4. apriļa līdz 7. jūlijam tiks demonstrētas nākamās 10 sērijas, tad ieplāno vēl vienu negulētu nakti! 🙂

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.