Lidojums lidmašīnā


Labdiena!

Pārdomas un izjūtas atrodoties lidmašīnā lidojot 06:00 no rīta virs Eiropas rietumiem.

Esot lidmašīnā rodas patīkama brivības sajūta, kas savā vieglumā nespēj līdzināties ne ar možumu pēc kārtīgi izgulētas nakts, ne ar pozitīvu domu apmeklēšanu bēdēgā bridī.

Tālumā blāvi saules stari vāji apgaismo debesu apvārsni, bet skaidrās debesis liecina par lielo augstumu starp zemi un lidmašīnu. Lidojot atpakaļ priekšā stāv paliels darbu saraksts, kuru veiksmīgi izpildot varēs uz visiem laikiem atvadīties no neziņas un šaubām. Šī tiešām ir sirdi sildošs brīdis.

Aiz lidmašīnas loga paliek aizvien gaišāks un tumši oranžu debesu nokrāsu maina bēšīgi dzeltena krāsa, kas robežojas ar gaiši zilo, veidojot neaizmirstamu skatu, ko varam vērot tikai esot pāris tukstošus metrus virs zemes.

Tikai šādos brīžos izproti saules varenumu, kad vājie saules stari izplūst nebeidzami gar visu horizonta plašo līniju.

Liekas, ka visas dzīves likstas ir palikušas kaut kur lejā, kur cilvēki kā skudras rosās ikdienas steigā bieži nepaceļot savu galvu augšā, lai ieraudzītu tālumā lidojošu lidmašīnu un kaut uz mirkli izraujoties no savām domām iztēlē pabūt tur kur vel nekad nav būts, tas ir, augšā. Tu sēdi pie ovālveidīga iluminatora, kurš spēj dot tik daudz pārdomu un aizvest vēl nebijušās dvēseles dzilēs.

Patīkami apzināties, ka vismaz uz lidojuma laiku vairs nekas nespej mainīt un ietekmēt tavu dzivi, kā tikai liktenis un lidmašīnas tehniskais stāvoklis. Rodas tīrības un skaidrības sajūta, ka šis laiks ir pilnībā tavs un vērts izbaudīt ikmirkli no visa lidojuma laika.

Ar cieņu lasītājam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.